Tiskové zprávy

Stimvia spustila pilotní studii zaměřenou na léčbu Parkinsonovy choroby a esenciálního třesu

7. listopadu, 2023 – Stimvia, česká společnost zabývající se využitím neuromodulace při léčbě chronických onemocnění, úspěšně ukončila nábor do pilotní studie zaměřené na léčbu Parkinsonovy choroby (PD) a esenciálního třesu (ET).

Naděje pro pacienty s hyperaktivním močovým měchýřem: Stimvia potvrzuje bezpečnost a účinnost přístroje URIS® v prestižní klinické studii

13. června, 2023 – Výsledky nedávné klinické studie české společnosti Stimvia, publikované v prestižním žurnálu The Journal of Urology, potvrzují, že neuromodulační systém URIS® je bezpečnou a účinnou metodou pro léčbu hyperaktivního močového měchýře, a tedy i léčbu inkontinence, která onemocnění doprovází.

Stimvia vyvinula průlomovou technologii na léčbu nemocí spojených s centrální nervovou soustavou

25. listopadu, 2022 – Jako první na světě přišla společnost Stimvia s funkční léčbou formou neinvazivní neuromodulace, díky které je možné bez léků a operací účinně stimulovat hluboké struktury v mozku.

Stimvia získává titul Vizionář 2022 – prosince 2022

Sdružení CzechInno v Praze vyhlásilo vítěze dvanáctého ročníku projektu Vizionáři. Byly oceněny nejpřínosnější inovační počiny Česka a Osobnosti projektu Vizionáři 2022.