Pro investory

Jsme ideální volbou pro 80% pacientů, u kterých selhala farmakoterapie

Naše technologie URIS® využívá neuromodulaci k stimulaci nervů a tím podporuje produkci přirozené biologické odpovědi. V současné chvíli jsme nejdále v léčbě hyperaktivního močového měchýře, kde dosavadní klinické studie prokazují, že jde o jednou z nejefektivnějších metod v boji s tímto onemocněním, kterým na celém světě trpí každý šestý člověk. Zároveň nám dosavadní klinické výsledky dávají naději pro použití naší technologie v léčbě dalších onemocnění, což zvyšuje expanzní potenciál naší technologie.

Bez jehel a operací, ale se stejným výsledkem

Řešení, které Uris® nabízí, je svou účinností srovnatelné s výsledky invazivních léčebných metod, ale obejde se bez invazivních zásahů do těl pacientů, nežádoucích vedlejších účinků a zdravotních rizik. Vedlejší účinky byly pozorovány pouze v 0,01% případů ze všech provedených stimulací.

Vracíme lidem opět svobodu a chuť do života

Přečtěte si více o tom, jak naše technologie pomohla zvýšit kvalitu života pacientů s onemocněním hyperaktivního močového měchýře. Zajímá vás, jak vypadá jejich život nyní po stimulaci, co pro ně samotná léčba přístrojem URIS® znamenala anebo výsledky posledních klinických studií?

Chcete získat více podrobností o investičních příležitostech? Kontaktujte nás.